אודות כיסופים

עלינו בקצרה, ועל הצוות המדהים שאיתנו!

הרב דוד גבירצמן

סופר ומרצה חסיד ברסלב. בוגר ישיבה וכולל הוראה. למד בישיבת המקובלים ‘שער השמים’. הקים את כולל ‘רחובות הנהר’ ללימוד תורת הנגלה והנסתר. ייסד מכון להפצת תורתו של רבי נחמן מברסלב, והוא עורכו הראשי של עלון ‘עלה לתרופה’. פרסם מאות מאמרים ביהדות חסידות וקבלה מעל במות שונות.

הרב גבירצמן מעביר שיעורים קבועים ברחבי הארץ – מהמרכז ועד היישובים ביהודה ושומרון. שיעוריו עוסקים בתורת החסידות בכלל ותורת רבי נחמן בפרט, ובסגנונו הוא משלב גישה עכשווית לאקטואליה מתוך מבט אל העמוק והנשגב.

דוד קליגמן

מומחה לתקשורת בין אישית ומאמן אישי.
בעבר עסק בתפקידי ניהול ויעוץ בארץ ובחו”ל, ניהול משאבי אנוש, יעץ לחברות ולעסקים פרטיים והעביר סדנאות והדרכות בתחום התקשורת הבין אישית ואימונים עסקיים ואישיים.
כיום דוד הוא מנכ”ל ‘כיסופים’, את הכשרתו המקצועית ואת ניסיונו הוא מנתב לסיוע בתחום ההתפתחות הרוחנית והאישית. כמומחה בתחום התקשורת הוא מרבה לעבוד עם קהלים שונים ומגוונים, מנחה מפגשי העצמה ומדריך מסעות רוחניים בארץ ובחו”ל.  בנוסף, הוא עורך עלונים תורניים, כותב מאמרים שונים ומוסר שיעורים לקהלים שונים.

כיסופים

בדור של שפע מוצף ידע ומידע, לא חסר לנו כמעט דבר ובכל זאת אנחנו רעבים. יודעים המון אבל קשה להקשיב, עם הלב. להקשיב לעצמנו, להקשיב לנשמה.
האמת היא שלא חסר לנו עוד דברים כדי להיות טובים יותר, די בתוכן שיש בנו כדי להפוך אותנו למאושרים, עשירים ואפילו צדיקים.
צריך רק נקודת חיבור אחת קטנה וכל הטוב הזה יתחיל לפעול.
אין צורך לחדש דבר, היהדות שלנו מכילה את כל אבות המזון הדרושים לנשמה. התבשיל מוכן, חסר רק תבלין אחד ושמו ‘חיות’.
בדיוק לשם המטרה הזו הקמנו יחד את ‘כיסופים’.

איננו מגדרים את עצמנו ‘מקרבי רחוקים’, אנחנו משתדלים להתקרב יחד דווקא מתוך המקומות שנראים קרובים. להחדיר חיות וטעם בדברים פשוטים ובפעולות שגרתיות שאנחנו ממילא עושים. לצאת כל פעם מחדש למסעות חיפוש וגילוי בתוכנו פנימה, באוצרות שרשומים על שמינו ובחיים היהודיים הפשוטים.
אנחנו עושים זאת בעקבות צדיקים קדומים שסללו את הדרך והקימו דורות של מחפשים אמתיים שהתאמנו לחפש פנימה בנשמה. המדריכים הרוחניים הללו הורישו לנו במסורת צורת לימוד אמתית שנוגעת ברבדים עמוקים אך קולחת בשפה פשוטה, בשימת דגש על מציאת עצות מעשיות לשיפור והשבחת יהדותנו הפשוטה והטובה.

‘כיסופים’ הוקם על ידי הרב דוד גבירצמן יחד עם דוד קליגמן במטרה להנגיש את דעת הצדיקים בשפה מדוברת, תוך החייאת סגנון הלימוד וההתוועדות שהיה נהוג אצל צדיקים וחסידים מקדמת דנא.
הארגון מקיים שיעורים סדנאות ופעילויות, ומפיק טיולים רוחניים בארץ, ומסעות רוחניים לקברי צדיקים באוקראינה.
בפעילויות הארגון משתתף ציבור מגוון שהמחנה המשותף שלו הוא – ‘נשמות יהודיות שמבקשות עוד’. התגובות חמות ונלהבות!
אנו מאמינים שבסייעתא דשמיא ובכוחם של הצדיקים, על ידי הדרכה נכונה עם דעת ולב, בכוחם כל אחד יכול וראוי להפוך את חייו ל’חיים שיש בהם’.
אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בסיפור הנפלא הזה, שיהפוך בקרוב גם לסיפור שלכם…

 

הצוות המקצועי שלנו

ר' יוסף זאב ברוור

 

 

נתן חיים דייך

 

 

אתם מצליחים לגעת במקומות הכי נסתרים שתמיד ניסינו להגיע אליהם ולא ידענו איפה לוחצים כדי להפעיל, יש לכם סייעתא דשמיא להגיע למקומות הנכונים ברגעים הנכונים, לא מפסיקים להתרגש. תודה לכם על כל ההשקעה.
אבי שאלתיאל

לחטוף טוב – סרטון יומי של שתי דקות מחזקות ומעצימות

 

055-6697758

הרב גבירצמן בשתי דקות מחזקות של דיבורי אמונה אקטואליים, אירועי השעה, משמעות בחיים ועצות טובות לכל מיני מצבים שכולנו עוברים.

מלא את הפרטים וקבל סרטון בכל יום:

היו שותפים בעשייה של כיסופים